![](https://metalzone.gr/sites/default/files/styles/metalzone_780_780/public/articles_media/Screen%20Shot%202020-11-20%20at%205.22.32%20PM.png?itok=fEFQRmCT)
PARANOIR - ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΝΕΟ ΤΟΥΣ VIDEOCLIP
Το δεύτερό της single έδωσε στην δημοσιότητα η dark alternative μπάντα ParanoiR από την Θεσσαλονίκη. Το κομμάτι είναι το Wait And See για το οποίο η μπάντα δημιούργησε και ένα videoclip το οποίο μπορείτε να δείτε πιο κάτω. Το video clip επιμελήθηκε η Χαρούλα Στεργιάδου, ενώ η ηχογράφηση και η μίξη έγιναν από τον Νίκο Γεωργιτσόπουλο (Fireball Music Studio) και το mastering από τον κιθαρίστα των TesseracT , Acle Kahney (4D Sounds). Creative consultant της μπάντας για δεύτερη φορά ο Δημήτρης Τσακυρίδης.
Έμπνευση για το βίντεο αποτέλεσε η tribal fusion belly dancer, Kira Lebedeva aka Habibi Lal.
Πιο κάτω μπορείτε να δείτε το videoclip και για το πρώτο single της μπάντας, το Braille Your Scars.